تفاوت دکوراسیون اداری و منزل چیست؟

تفاوت دکوراسیون اداری و منزل چیست؟

یکی از سوالاتی که برای کاربران پیش می آید این است که تفاوت دکوراسیون اداری و منزل در چیست؟. در جواب این سوال باید به شما بگوییم که دکوراسیون های اداری و منزل با یکدیگر تفاوت های زیادی دارد که اولین تفاوت موجود در دکوراسیون های اداری و منزل هدف آن ها می باشد.

معمولا هدف از طراحی دکوراسیون های منزل زیبایی و مدرن شدن ساختمان شما می باشد ولی دکوراسیون های اداری علاوه بر زیبایی هدف های دیگری را نیز از جمله پیشرفت کاری، افزایش روند کاری کارکنان، افزایش اعتبار شرکت و … را نیز دنبال می کنند.

رنگ ها و نوع مصالحی که در طراحی دکوراسیون اداری و منزل به کار می رود نیز با یکدیگر متفاوت می باشد. رنگ های به کار رفته در دکوراسیون های اداری باید با نوع فعالیت شرکت منطبق باشد.

بخش های موجود در واحدهای اداری با خانه متفاوت بوده و در واحدهای اداری برای جداسازی بخش ها از یکدیگر معمولا از پارتیشن ها استفاده می کنند تا علاوه بر زیبایی باعث عایق بندی بخش ها در برابر صورت و حرارت شوند.

تفاوت در نوع کاربری خانه و واحدهای اداری باعث شده که هر کدام از آن ها دارای قسمت های مختلفی بوده و هر کدام به دکوراسیون های مختلفی نیاز دارند. به عنوان مثال سالن های پذیرایی خانه با سالن های پذیرایی واحدهای اداری فرق می کنند. سالن ای پذیرایی خانه باید به گونه ای طراحی شوند که گرم و صمیمی باشند ولی بخش پذیرایی واحدهای اداری علاوه بر صمیمیت باید جدیت خود را نیز داشته باشد.

همچنین نوع لوازم و وسایل های به کار رفته در دکوراسیون های این دو با یکدیگر متفاوت می باشد. بنابراین در هنگام طراحی دکوراسیون باید به نوع کاربری ساختمان توجه کرده و با توجه به آن دکوراسیونی مناسب را انتخاب کرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4 (1 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درحال ارسال